Alo Böcek İlaçlama Pest Life Spraying

Hizmetler

Home »  Hizmetler

Ofis İlaçlama ve Temizlik: Günlük yaşantımızın en uzun kısmını geçirdiğimiz büro ve ofislerimizde temizlik itnalı ve profesyonelce yapılmalıdırki yaşam alanlarımız hijyenik ve temiz olsun.

Fabrika İlaçlama ve Temizlik: Fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla eksiksiz ve hijyenik olarak temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Ev İlaçlama ve Temizlik: Günlük temizlikleriniz en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği profesyonelce sunulacaktır.

Dış Cephe İlaçlama ve Temizlik: Dış cepheniz kaplama yada cam ne tür olursa olsun,bilgi almak ve danışma için ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

pestlifebocek-1024x426

Doğada yer alan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak insektisit uygulamasına  ilaçlama denir. Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar.

Teknolojide meydana gelen değişimlere bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ilaçlama çok büyük bir sektör haline gelmiştir. İlaçlama yaptırmaya kara verdiğinizde ciddi bir sorumluluk almış olacaksınız.Bireysel olarak yapılan ilaçlamalar neticesinde haşere ya da kemirgen sorunlarınızdan tamamı ile kurtulmak maalesef mümkün değildir.

 

Fare İlaçlama, Akrep İlaçlama, Örümcek İlaçlama, kene İlaçlama, Yılan İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Kara Fatma İlaçlama, Sinek İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Arı İlaçlama, Çekirge İlaçlama, Kulağa kaçan İlaçlama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir